Giveaway: Seeker

Seeker cover

 

Giveaway!

Misschien heb je gisteren onze team review van Seeker al voorbij zien komen. Dit spannende boek van Arwen Elys Dayton verschijnt eind mei maar wij mogen, met dank aan Unieboek | Het Spectrum een exemplaar van Seeker weggeven!

 

 

Omschrijving 
Seeker is het verhaal van Quin Kincaid. Ze heeft jaren van intensieve training ondergaan om, zoals zij denkt, het nobele doel van een eerbiedwaardige Seeker na te streven. Pas wanneer het te laat is, ontdekt ze dat ze de oude artefacten en de heilige kennis niet voor iets nobels zal gebruiken maar om een moordenaar te worden. Van een afgelegen landgoed in Schotland naar het drukke, futuristische Hong Kong; Quin doet er alles aan om haar lot te ontlopen, maar ze kan er niet aan ontkomen. In een allesbeslissende strijd hoog boven Londen biedt ze het hoofd aan oude en nieuwe vijanden en zal ze haar pad voor de toekomst moeten kiezen.

Magie gemixt met wetenschap, tijdreizen en zowel realistische als fantasyfiguren maken dit tot een meeslepend boek.

• Voor fans van The Hunger Games, Divergent en Philip Pullman
• Een geweldige mix van fantasy, sci-fi en avontuur
• Eerste deel trilogie
• Filmrechten verkocht aan Sony/Colombia Pictures
• Verschijnt in 12 landen

Hoe kan je meedoen?
Vul hieronder de Rafflecopter in. Dit kan tot en met 4 juni, 12:00 uur. Daarna maken wij de winnaar bekend.

a Rafflecopter giveaway

Liefs,

Team Booknuts

26 Comments on “Giveaway: Seeker”

  1. Het lijkt me gewoon een erg leuk boek om te lezen. Ik hou wel van dit thema. Dat er iemand helemaal wordt getraind voor een bepaalde missie. Ik vind het ook leuk als er fantasy achtige elementen in zitten. Ik had de review gelezen van jullie dat als je een combinatie van de THG en GoT verwacht dat je dan teleurgesteld bent, dus dat weet ik bij voorhand al, maar toch lijkt het me nog steeds een leuk boek. Ik zou het dus graag winnen. ^^

  2. Nu ben ik heel nieuwsgierig naar dit boek!
    Het lijkt me een heel leuk en spannend boek, maar jullie lijken toch wel teleurgesteld te zijn.
    Aangezien mijn mening nogal overeenkomt met die van jullie, ben ik dus heel nieuwsgierig wat ik er van ga vinden!

  3. Na er zoveel over gehoord te hebben, zowel positief als wat minder positief, ben ik toch wel erg nieuwsgierig!! Ik hoop dat ik dit boek win

  4. Leuke winactie, ik doe graag mee. Ik ben erg benieuwd naar Seeker, het klinkt als een boek dat ik erg gaaf ga vinden. Ik hou heel erg van dystopie verhalen a la The Hunger Games en Divergent.

  5. Wat klinkt dit een leuk boek, zeg! Ik ben echt benieuwd om dit boek te lezen. Ik doe dus erg graag mee met jullie winactie! 🙂

  6. Dit boek lijkt me echt geweldig. Die samenvatting maakt me zo enthousiast en nieuwsgierig. Ik ben benieuwd of het kan tippen aan de hungergames want dat is mijn lievelingsboek. Ik doe zeker mee!

  7. Omdat ik helaas niet naar de sleepover kan waar je het boek krijgt maar ik wel ontzettend veel erover heb gehoord dat dit een Hype geworden dus ik wil het zelf heel graag ontdekken! 🙂 denk ook dat t echt iets voor mij is

  8. Ik doe graag mee met deze winactie, omdat ik gek ben op The Hunger Games, Divergent en de boeken van Philip Pullman. Bovendien vind ik de cover erg mooi, en dat zegt hopelijk ook iets over de inhoud 😉

  9. Oeh! Wat een gaaf boek lijkt me dan! Ik ben grote fan van de hongerspelen trilogie en divergent dus lijkt me erg leuk om deze ook te lezen!

    Groetjes,

  10. Boven op mijn lijstje die ik nog super graag wil hebben en lezen staat toch echt wel seeker dus dit is een goede kans om deze droom waar te maken. Super winactie! 😛

  11. Ik zou dit boek heel graag aan mijn collectie van The Huger Games en Divergent willen toevoegen. Ik word heel graag meegezogen in zo’n spannende avonturen. Hopelijk kan ik mij snel inwijden in het Seeker avontuur!

  12. Wat een gave winactie! Dit boek lijkt mij echt geweldig en ik zou hem heel graag winnen. Ik zou hem graag mee op vakantie nemen naar Kreta en hem daar op het strand in het zonnetje lezen!

  13. Klinkt als een fantastisch verhaal! Spreekt mij zeer aan en ik zou het graag lezen! De toekomst die de hoofdpersoon is voorgespiegeld blijkt niet te zijn wat het leek. Spannend een opgeleide moordenaar die dat niet wil zijn en als ze het had geweten er ook niet voor gekozen had. Intrigerend!

  14. Ik doe mee met de Bored to Death leesclub in Donner en deze maand gaan zij Seeker lezen! Ik hoop dat ik het win, want dan ga ik super snel dit boek lezen en kan ik mee doen met de leesclub.

    Na alle gemixte verhalen ben ik wel benieuwd wat ik er van ga vinden!

  15. Supergave winactie, ik doe graag mee! Seeker zou ik graag willen winnen, omdat ik erg benieuwd ben naar het verhaal en ik aanstaande zondag jarig ben, ik ben dol op cadeautjes! 🙂

  16. Ik wil echt super graag winnen! Mijn zus en ik zijn allebei echt gek op boeken. Het lijkt me leuk om te winnen zodat we het allebei kunnen lezen. Ik hoop dat hij net zo goed is als the hungergames!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *