Het is deze week feest bij Booknuts! Vanwege ons éénjarig bestaan hebben we deze week elke dag een leuke actie. Ook vandaag kunnen jullie weer kans maken op een mooie prijs!
De tweede giveaway van deze week is het welbekende boek van schrijfster Stephanie Perkins: Anna en de French Kiss! Stephanie zal ook aanwezig zijn op het YALFest event! Een extra reden om mee te doen!
Auteur: Stephanie Perkins
Pagina’s: 272
Genre: Young Adult Contemporary
Publicatie: Van Goor, April 2015
Anna kijkt erg uit naar haar laatste jaar op school in Atlanta, waar ze een cool bijbaantje heeft, een lieve vriendin en waar haar secret crush opeens interesse in haar lijkt te hebben. Dan wordt ze door haar vader naar de kostschool in Parijs gestuurd. Anna voelt zich eerst doodongelukkig, maar dat gevoel ebt gauw weg als ze Étienne St. Clair ontmoet. Étienne is charmant en heeft de looks & de brains… en een vriendin. Maar in de Stad van de Liefde moeten wensen uit kunnen komen. Zal een jaar vol bijna-romantische ervaringen eindigen met de felbegeerde French Kiss? (Beschrijving Bol.com)
Wat moet je doen om dit boek te kunnen winnen?
Heel makkelijk. Like én share deze Facebookpost! (Doe dit openbaar, zodat wij het ook kunnen zien!) Extra kans maken? Volg ons op bloglovin’!
Let op: Deze winactie loopt alleen vandaag, 19 januari, tot en met middernacht. De winnaar wordt aan het eind van de week bekend gemaakt.
Liefs,
Wij willen Uitgeverij Unieboek graag bedanken voor het ter beschikking stellen van deze prijs!
Oh deze wil ik zooo graag nog eens lezen, dus ik doe zeker mee! Ik volg jullie al op bloglovin’ en ga nu de Facebookpost delen ?
Oh mennekes… Als er iets is wat ik nog graag wil winnen xd dan is daar sowieso deze!
Uiteraard volg ik jullie al op bloglovin 😉
Zit vol smacht te wachten op dit boek! Wil hem zo graag lezen door de vele goede verhalen!!
Gefeliciteerd met jullie 1 jarig bestaan! Ik ben erg benieuwd naar dit boek dus ik doe graag mee! 🙂
Ik doe gewoon weer mee! ik heb dit boek nog niet gelezen maar ben er echt reuze benieuwd naar 😀
Leuke actie .
Ik doe graag mee voor mijn dochter
JAAAAA ANNAAAAAAA. I need this in my life #truestory.
Leuk! Ik loot graag mee. Bericht geliked en gedeeld. Ik volg op bloglovin en facebook
Wat gaaf! Ik wil dit boek al heel lang lezen, dus ik doe zeker mee. Heb de post gedeeld op Facebook (My Pink Fairytale) en ik volg jullie ook op Bloglovin met die naam (of met mijn eigen naam).
Super tof! Ik doe natuurlijk mee 😀 Geliked en geshared en ik volgde jullie ook al op Bloglovin’ ;3
Leuk! Graag waag ik een kansje voor dit boek! Volg jullie ook op Bloglovin’ onder TurtleBookwurm.
Ik heb jullie bericht op facebook gedeelt en geliket. 🙂
Ik volg jullie natuurlijk ook op bloglovin. Ik ben te vinden onder:
https://www.bloglovin.com/people/esther9110-2673827
jaa er is er 1 jarig hoera hoera 😀
gefeliciteerd
heb je post geliked en gedeeld en volgen deed ik je al 😀
dit lijkt me een super leuk boek