Het is eindelijk zo ver! Afgelopen maandag is Hof van Doorns en Rozen uitgekomen! Wij zijn ontzettend enthousiast over dit boek. Hof van Doorns en Rozen zit vol magie, liefde en mysterie. Het oeroude verhaal van Belle en het Beest wordt opnieuw verteld door Maas en krijgt een fantastische nieuwe uitwerking. Feyre en Tamlin zijn om nooit te vergeten! Dit fantastische boek verdient daarom wat extra aandacht.
Om het boek meer onder de aandacht te brengen, heeft Van Goor (Best of YA) een superleuke rebus-actie bedacht! Eerder deze week kon je al een stukje rebus vinden op Zonenmaan.net, Reviews & Roses en Pluizenbol. Vandaag is Booknuts aan de beurt!
In totaal betreft de rebus 7 woorden. Elke dag van deze week wordt er een nieuw woord geplaatst op een andere blog.
Op deze dag wordt er op deze blog voor 09:00 uur een stukje van de rebus geplaatst:
- Maandag 22 februari: Zonenmaan.net
- Dinsdag 23 februari: Reviews & Roses
- Woensdag 24 februari: Pluizenbol
- Donderdag 25 februari: Booknuts (wij dus!)
- Vrijdag 26 februari: Oh My Book
- Zaterdag 27 februari: Nerdy Geeky Fanboy
- Zondag 28 februari: Serendipity Books
Mail de uitkomst van de gehele rebus voor woensdag 2 maart 23:59 uur naar prijsvraag@unieboekspectrum.nl. Zij verdelen maar liefst vijf exemplaren onder de deelnemers die de rebus goed hebben!
Het woord van vandaag is:
Heel veel succes!
Liefs,
Ik vind dit nog steeds zo leuk. Ik hou van rebussen, haha.
Heb de vorige rebussen ook al voorbij zien komen inderdaad, echt geweldig bedacht! Het woord staat weer genoteerd! 🙂